Kontaktpersoner
serviceafdeling

Claus Adolph

Karl Lowe
VP of Service


Mobil: +44 (0)1275 876 851
karl.lowe@dantherm.com

Claus Adolph

Jonas Zinglersen
Service Manager

Tlf.: 96 14 47 63
Mobil: 92 44 30 47
jonas.zinglersen@dantherm.com

Claus Adolph

Claus Adolph
Service Sales Manager

Tlf.: 96 14 47 63
Mobil: 21 21 19 11
claus.adolph@dantherm.com

Henrik Hersted

Henrik Hersted
After Sales Supporter

Tlf.: 96 14 47 67
Mobil: 23 99 40 66
henrik.hersted@dantherm.com

Tove I. Kristensen

Tove I. Kristensen
After Sales Assistant

Tlf.: 96 14 47 62

tove.kristensen@dantherm.com

Louise Holm

Louise Holm
Service Coordinator
 
Tlf.: 96 14 47 54
Mobil: 21 21 19 17
louise.holm@dantherm.com

Naja Asferg Petersen

Naja Asferg Petersen
After Sales Assistant
 
Tlf.: 96 14 47 64

naja.petersen@dantherm.com

Anne-Louise Rohde

Anne-Louise Rohde
After Sales Assistant
 
Tlf.: 96 14 38 28

anne-louise.rohde@dantherm.com

Bjarne S. Andersen

Bjarne S. Andersen
Servicetekniker, værkstedet

Tlf. 96 14 37 00

Lotte Friis

Lotte Friis
Servicetekniker, værkstedet

Tlf. 96 14 37 00

Lennart Lund

Lennart Lund
Servicetekniker - Midtjylland
Varmluftaggregater & affugtere

Tlf. 96 14 37 00

Otto Madsen

Otto Madsen
Servicetekniker - Midtjylland
Varmluftaggregater, affugtere & ventilation

Tlf. 96 14 37 00

Jens Peter Jensen

Jens Peder Jensen
Servicetekniker - Midtjylland
Ventilation, affugtere & køleanlæg

Tlf. 96 14 37 00

Søren Kjeldsen

Søren Kjeldsen
Servicetekniker - Sjælland
Varmluftaggregater, affugtere, ventilation & køleanlæg

Tlf. 96 14 37 00

Jack Paamejer

Jack Paamejer
Servicetekniker - Sjælland
Ventilation, affugtere & køleanlæg


Tlf. 96 14 37 00

Mateen Solhjou

Mateen Solhjou
Servicetekniker - Trekantområdet + Aarhus
Ventilation, affugtere & køleanlæg

Tlf. 96 14 37 00

Regin Poulsen

Regin Poulsen
Servicetekniker - Midtjylland
Ventilation, affugtere & køleanlæg

Tlf. 96 14 37 00

John Henningsen Servicetekniker

John Henningsen
Servicetekniker - Sønderjylland
Ventilation, affugtere & køleanlæg

Tlf. 96 14 37 00